Studiju un studējošā kredīts

Studiju kredīts, protams, ir izdevīgs jauniešiem, kuru vecāki nespēj apmaksāt mācības, bet visi kredīti nāk ar riskiem, tādēļ tie ir jāapzinās pirms kredītu ņemšanas. Tā pat kredīts ļauj jaunietim sasniegt sapņus, jo ir iespēja iestāties augstskolā, kurā nebūtu iespēja iestāties bez naudas. Tomēr ir jābūt piesardzīgam, jo nereti jaunieši izvēlas nepareizo studiju programmu un to nesaprot sākumā. Kad students to ir sapratis un vēlas izstāties, viņam jau pirmo 3 mēnešu laikā pēc izstāšanās ir jāsāk atmaksāt kredīts (деньги в Kиев).

Studējošo kredīts

Studējošo kredīts no studiju kredīta atšķiras ar to, ka studējošā kredīts tiek izsniegts pašam studentam un viņam ir iespēja to tērēt sev nepieciešamām ikdienas lietām. Pakāpeniski, jeb katru mēnesi students saņem konkrētu naudas summu, lai varētu paēst un apmaksāt rēķinus. Šo kredītu iegūt var tā pat kā studiju kredītu. Ir iespēja arī iegūt valsts galvojuma kredītu un ir pieejami komerciālie kredītu veidi. Vislielākā šo kredītu atšķirība ir tā, ka students iegūst naudu savā īpašumā un tā tiek izmaksāta katru mēnesi, nevis vienu reizi gadā. Šīs kredītsaistības ir iespēja pārtraukt arī tad, kad students atrod darbu un nevar apmaksāt savus ikdienas rēķinus. Gan studentam, gan bankai šis kredītu veids ir izdevīgs, jo studentam nauda jāsāk atmaksāt tikai pēc studiju beigām un bankai tas ir izdevīgi, jo vienā reizē tai nav jāizsniedz liela summa, bet katru mēnesi ir iespēja izsniegt nelielu summu. Tādēļ banka naudu var izmaksāt no ikmēnešu ieguvumiem, ne ieguldījumiem.

Abi no šiem kredītu veidiem ir studentam izdevīgi. Daudzi no Latvijas studentiem ir izmantojuši šo iespēju, ka arī izmanto pašlaik. Šis kredīts var būt ļoti izdevīgs, tomēr tas ir jāatstāj, kā pēdējais variants, jo ir kārtīgi jāapdomā, vai būs iespēja atmaksāt šo kredītu, kā arī cik ļoti tas ir nepieciešams. Jo ir iespēja, ka students pārdomā savu nākotnes ideju studiju vidū, bet nauda nekur nepazūd un tā būs jāapmaksā jebkurā gadījumā. Pirms izvēlēties šos kredītu veidus, būtu ieteicams sākumā konsultēties ar vecākiem, kā arī ir iespēja uzzināt citu jauniešu domas, kas jau ir aizņēmušies kredītu. Piesakoties kredītam, jau laicīgi jāapzinās potenciālās sekas, kā arī kārtīgi jāapdomā, vai izvēlētais mācību virziens ir pareizais. Ja šīs lietas netiks kārtīgi apsvērtas, var gadīties, ka kredīts ir jāapmaksā, bet diploms nav saņemts. Lai nenonāktu pie šāda iznākuma, jau savlaicīgi vajadzētu izvērtēt kredīta nepieciešamību.

Kredītu veidi atšķiras. Ja nepieciešams jauns mājoklis, ir iespēja aizņemties hipotekāro kredītu, ja nepieciešama automašīna, tad ir iespēja ņemt auto kredītu – быстрые деньги. Bet šie kredīti ir paredzēti materiālām lietām un auto nopērkot nevar pazaudēt gan auto, gan samaksāt kredītu, tā pat ir ar māju. Ja māja ir nopirkta, tad tā nepazudīs, bet aizņemoties studiju kredītu, tiek maksāta nauda par izglītību un ir iespēja pārdomāt savu izvēli. Tādēļ aicinām jūs laicīgi izdomāt, vai būs iespēja apmaksāt šo kredītu.